Vasu rezervaciju ste obavezni da proverite pre putovanja

REZERVACIJA

01. dobrodosli

Odaberi

02. odaberi destinaciju

Rezervisi

03. Spremi kofere i kreni

Putuj

Delux

KONFOR

Porefesionalni i luksuzni autobusi high klase koji su namenjeni za nase putnike.

Na vreme

TACNOST

Tacnost je jedna od nasih prvobitnih odlika.

Besplatna kafa

SERVIS

Mi brinemo da vam ceo put bude ugodan sa kratkim pauzama.

Internet

WIFI

Na raspolagajnu je besplatan internet tokom celog putovanja!

Savremeno

O Nama

Za naš uspeh zaslužna je digitalizacija uobičajenog putovanja autobusom. Sa tehnološkim inovacijama poput našeg sistema elektronske prodaje karata, Optop Travel aplikacije, besplatnog Wi-Fi interneta u autobusima i GPS praćenja u realnom vremenu, uveli smo revoluciju u oblasti putovanja autobusom. Zahvaljujući pametnom planiranju mreže i dinamičnom upravljanju cenama, imamo sjajne ponude za naše korisnike.

Medjunarodna linija

Prevoz

Optop obavlja prevoz putnika na međunarodnoj liniji između Švajcarske i Srbije.
Pored redovne međunarodne linije za prevoz putnika nudimo Vam i turističke, sportske, kulturne kao i izletničke ture.

Brinemo o Vama

Sigurnost

Nudimo Vam sigurnost, pouzdanost i udobnost na najvišem nivou. Moderni autobusi visoke turističke klase sa svim pratećim udobnostima stoje Vam na raspolaganjuure.

17 Gradova južne Srbije

Juzna i srednja Srbija

Polasci

Leskovac
15:30H
Nis
16:15H
Aleksinac
16:30
Razanj
16:50
Pojate
17:15H
Paracin
17:40H
Cuprija
18:00
Jagodina
18:20
Despotovac
18:40H
Svilajnac
19:00H
Markovac
19:15H
Aleksandravoac
16:00H
Stopanja
16:20
Krusevac
16:40H
Rekovac
18:30
Topola
21:15H
Kragujevac
20:30H
7 Gradova severne Srbije

Severna Srbija

Polasci

Beograd
21:00H
Ruma
21:40H
Sremska Mitrovica
22:00H
Sid
22:30H
Mladenovac
21:30H
Novi Sad
23:00H
Subotica
24:00H
9 Gradova Švajcarske

Svajcarska

Polasci

Lausanne
09:00H
Bern
10:30H
Solothurn
11:30H
Basel
13:00H
Zürich
15:30H
Luzern
12:00
St.Gallen
16:30H
Sargans
16:30H
Chur
16:50H